Brazylijski StandUp czyli spotkanie z Miłoszem Szymańskim

W ramach Literackiej Jesieni mamy dla Was niespodziankę!
Na specjalne życzenie naszych Czytelniczek i Czytelników będziemy gościć Miłosza Szymańskiego, autora podcastu o polityce zagranicznej @ZaRubieżą.

Miłosz to mechanik okrętowy, analityk, włóczęga, historyk-amator, fan płowu, kimchi i cyrylicy. Autor książki „Kto zgasi światło? Opowieści z Mołdawii”.
W czerwcu gościliśmy Miłosza w bibliotece w Baninie z programem o Mołdawii. Tym razem wybierzemy się w podróż do Brazylii, gdzie pod koniec XIX wieku przybyli Polacy. Obecnie żyje tam siódme pokolenie naszych rodaków, dla których my jesteśmy równie ciekawi, co oni dla nas. Zapraszamy na opowieść o historii pewnego listu sprzed 70 lat i poszukiwaniu rodziny na drugim końcu świata.

Spotkanie odbędzie się w formie STAND-UPU LITERACKIEGO
Wtorek, 12. listopada, godz. 18.00. Biblioteka Samorządowa w Żukowie, ul. 3 Maja 9b

UWAGA!
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy (szykujcie się na literacką „petardę”)   zapisy na promocja@bibliotekazukowo.pl. (Przy zapisach koniecznie dajcie znać czy jesteście posiadaczami Karty Mieszkańca Gminy Żukowo: https://www.bibliotekazukowo.pl/karta-mieszkanca-gminy-zukowo/)