Spotkanie autorskie z Mateuszem Glenem

Gościem spotkania autorskiego w ramach Literackiej Jesieni będzie Mateusz Glen, znany także jako „Ta Ciotka Jedna”.

Ta jedna ciotka– ulubienica każdego drzewa genealogicznego w Polsce i nie tylko, Królowa Ludzkich Serc 2.0, mistrzyni stylu i elegancji, cesarzowa witalności, arcymistrzyni wypieków, przodowniczka nurtu ciotkowości i papieżyca ciotkoizmu, dziedziczka walizki z rodowymi srebrami, miss regionu, caryca osiedla, matrona rodu, oponentka Maślakowej, czołowa przedstawicielka klubu wyszywania serwetek, nestorka chóru kościelnego, a teraz ot – wyrocznia pisarska. Mówi o sobie: „Złota, a skromna”.

Mateusz Glen – mój znak zodiaku to Bliźnięta, więc prędzej czy później moja druga twarz musiała się pokazać. Od zawsze miałem smykałkę do naśladowania, grania, parodiowania i występowania. Pewnie dlatego skończyłem jako „chłop przebrany za babę”, czyli Ta Jedna Ciotka. Jeszcze niedawno rozgrzewałem palce przed pisaniem pierwszej książki, a tu proszę: tygodniami stukałem w klawiaturę i oto jest – moja druga powieść! Mam nadzieję, że diabeł się cieszył, żem się tak spieszył, bo przynajmniej ma kolejną lekturę do przeczytania!

Na spotkanie zapraszamy w czwartek, 7. listopada, godz. 18.00. Biblioteka Samorządowa w Żukowie, ul. 3 Maja 9b
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona!
Zapisy WYŁĄCZNIE mailowo: promocja@bibliotekazukowo.pl
PS. Przy zapisie prosimy o informację, czy są Państwo posiadaczami Karty Mieszkańca Gminy Żukowo: https://www.bibliotekazukowo.pl/karta-mieszkanca-gminy-zukowo/