Spektakl edukacyjny Dziki Zachód

NOC BIBLIOTEK – MOC BIBLIOTEK
Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja promująca czytanie i zachęcająca do korzystania z bibliotek jako najbardziej dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku. Ideą akcji jest pokazanie, jak wielki potencjał społeczny mają biblioteki i jak bardzo się w ostatnich latach zmieniły.

Tegoroczna edycja Nocy Bibliotek odbywa się pod hasłem MOC BIBLIOTEK.
W ramach tego wydarzenia mamy propozycję dla najmłodszych Czytelniczek i Czytelników.

„Dziki Zachód” to bajka edukacyjna stworzona przez Teatr Kurtyna specjalnie dla przedszkolaków i młodszych dzieci. Przeniesiemy Was do krainy pełnej tajemnic i przygód, gdzie wśród kanionów i prerii mieszka prosty, ale odważny kowboj o imieniu Maurycy. Jego życie zmienia się, gdy otrzymuje zadanie odnalezienia ważnego dla wszystkich dzieci skarbu, który podobno ukradła podstępna Indianka o imieniu Danka.

Czy Maurycy odzyska skarb ważny dla wszystkich dzieci, czy też okaże się, że prawdziwa wartość nie tkwi w przedmiotach materialnych? W przedstawieniu poruszone zostaną także ważne tematy zdrowego trybu życia, takie jak szkodliwość papierosów i alkoholu dla naszego organizmu oraz nadmierne używanie telefonu komórkowego.

Na spektakl zapraszamy dzieci z rodzicami.
Kiedy? 11. października 2024, godz. 16.00
Gdzie? Biblioteka Samorządowa w Żukowie, ul. 3 Maja 9B
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona.
Obowiązują zapisy: promocja@bibliotekazukowo.pl

Przy zapisie na to wydarzenie można skorzystać z Karty Mieszkańca Gminy Żukowo: https://www.bibliotekazukowo.pl/karta-mieszkanca-gminy-zukowo/
Prosimy o poinformowanie o jej posiadaniu przy zapisie.