Wakacyjny konkurs

Wakacje już się zaczęły, a my startujemy z konkursem dla Was!
Pocztówki. Jeszcze do niedawna wysłali je wszyscy. Na jednych pisano krótko: Pozdrowienia z… Na innych dzielono się relacjami z podróży, opowiadano o pogodzie, poznanych ludziach, zwiedzanych zabytkach. Docierały one do adresatów i sprawiały radość.
Dziś to już zwyczaj niemal zupełnie zapomniany na rzecz SMS-ów, postów czy filmików w mediach społecznościowych. Pragnąc przypomnieć tą sympatyczną tradycję, zapraszamy do wysyłania pocztówek do naszej Biblioteki.
Idziemy jednak z duchem czasu, zatem czekamy nie tylko na tradycyjne pocztówki wysyłane pocztą (Biblioteka Samorządowa w Żukowie, ul. 3 Maja 9b, 83-330 Żukowo), ale także maile: promocja@bibliotekazukowo.pl czy wiadomości przez messenger: @bibliotekigminyżukowo
Napiszcie koniecznie gdzie spędzacie wakacje i jaka książka Wam towarzyszy!
Wśród uczestników rozlosujemy nagrody niespodzianki.